Zaterdag 14-09 (morgen!!) spelen de dames en heren hun finales:

13.30: Heren B
Jeroen Mijnen – Joost Thuis vs Coen Bisterbosch – John de Geest
14.00: Dames B
Anneke Wisselink – Jozien Liebrand vs Simone Kaak – Claudia Tuenter
15.00: Dames A
Lidy de Jong – Anne Arink vs Monique Peters – Marielle van Osch
15.00: Heren A
Robert Koerselman – Robin Tönissen vs Jos Benraad – Roland Mientjes

Er staat tevens mooi weer en een heerlijke sfeer op het programma, dus kom zeker even kijken!! Tot zaterdag!

 

Alle uitslagen tot nu toe:

Donderdag 28 augustus
18.30 Anneke Wisselink Jozien Liebrand – Roos Willemsen Anne Sprenkelder Dames B1 6-0 6-0

Vrijdag 30 augustus
18.30 Edgar Nijeboer Jos Kemperman – Coen Bisterbosch John de Geest Heren B1 4-6 4-6

Zaterdag 31 augustus
9.00 Ellis Vos Anne Oostendorp – Roos Willemsen Anne Sprenkelder Dames B1 6-4 6-2

Zondag 1 september
15.30 Roy de Ree Rick de Ree – Marcel de Ree Gilbert te Grotenhuis Heren B1 6-4 6-2
20.30 Monique Peters Mariëlle van Osch – Lidy de Jong Anne Arink Dames A1 3-6 3-6

Maandag 2 september Bardienst: Gisela/Maike/Sacha
20.00 Sacha Tönissen Maike Berendsen – Nina Koerselman Gisela Koerselman Dames A1 5-7 3-6
20.00 Joris Jan Janssen Barry Duvigneau – Peter Smit André Jansen Heren B3 0-6 2-6
20.00 Natascha van de Kamp Cecile Stomps – Lotte Kemperman Charlotte Wentink Dames B2 0-6 0-6
20.00 Debby Jansen Sandra Saalmink – Anneke Wisselink Jozien Liebrand Dames B1 4-6 2-6
20.00 Hugo Mekers Gerald Beumer – Edgar Neijeboer Jos Kemperman Heren B1 6-3 6-3
20.00 Bart Theunissen Antoine van de Kamp – Jos Onstein Ibe Bongers Heren B2 0-6 3-6
21.30 Simon Zappeij Kevin Jansen – Peter Pruijn Ton Sanders Heren B2 1-6 4-6

Dinsdag 3 september Bardienst: Bertroy
20.00 Robert Koerselman Robin Tönissen – Ivo Tangelder John Jordens Heren A1 6-1 7-6
20.00 Sandra Saalmink Debby Jansen – Albin Overdiep Greet van Donk Dames B1 6-2 6-1
20.00 Rigo Diks Johan Teunissen – Patrick van Bakel Maikel Visser Heren B4 6-3 6-1
20.00 Cecile Stomps Natascha van de Kamp – Claudia Tuenter Simone Kaak Dames B2 3-6 3-6
20.00 Carmen Raben Ursula te Hennepe – Miranda Ketelaar Martini Ovrbeek Dames B2 6-3 5-7 6-1

Woensdag 4 september Bardienst: Gisela
18.30 Robert Koerselman Robin Tönissen – Teun Gries Olivier Hendriks Heren A1 6-0 6-2
20.00 Joris Jan Janssen Barry Duvigneau – Maurice Kingma Nick Gries Heren B3 7-6 2-6 2-6
20.00 Sacha Tönissen Maike Berendsen – Monique Peters Mariëlle van Osch Dames A1 6-3 3-6 3-6
20.00 Antoine van de Kamp Bart Theunissen – Simon Zappeij Kevin Jansen Heren B2 6-4 1-6 6-7
20.00 Henk Veerbeek Dirk de Jong – Bertroy Navis Paul Veerbeek Heren A2 2-6 2-6
20.00 Martini Overbeek Miranda Ketelaar – Charlotte Wentink Lotte Kemperman Dames B2 —
21.30 Jos Onstein Ibe Bongers – Peter Pruijn Ton Sanders Heren B2 7-5 6-1

Donderdag 5 september Bardienst: Natascha
19.30 Barry Duvigneau Joris Jan Janssen – Martin Overbeek Gerrit Colenbrander Heren B3 7-6 4-6 6-7
20.00 Ellis Vos Anne Oostendorp – Debby Jansen Sandra Saalmink Dames B1 0-6 2-6
20.00 Patrick vn Bakel Maikel Visser – Daan Geerts Steven Theunissen Heren B4 4-6 2-6
20.00 Roy Gries Ruud Gries – Peter Smit André Jansen Heren B3 3-6 6-3 4-6
20.00 Rick de Ree Roy de Ree – Gerald Beumer Hugo Mekers Heren B1 1-6 4-6
20.00 Lotte Kemperman Charlotte Wentink – Ursula te Hennepe Carmen Raben Dames B2 3-6 4-6
21.30 Bart Theunissen Antoine van de Kamp – Joost Thuis Jeroen Mijnen Heren B2 1-6 1-6

Vrijdag 6 september Bardienst: Gisela
20.00 Gilbert te Grotenhuis Marcel de Ree – Edgar Neijeboer Jos Kemperman Heren B1 5-7 2-6
20.00 Lidy de Jong Anne Arink – Nina Koerselman Gisela Koerselman Dames A1 6-4 6-4

Zaterdag 7 september
10.00 Joost Thuis Jeroen Mijnen – Peter Pruijn Ton Sanders Heren B2 6-2 6-0
12.30 Rick de Ree Roy de Ree – Coen Bisterbosch John de Geest Heren B1 2-6 6-4 6-4
11.00 Steven Theunissen Daan Geerts – Wygle Liebrand Ted Gries Heren B4 2-6 6-2 3-6
11.00 Gilbert te Grotenhuis Marcel de Ree Hugo Mekers Gerald Beumer Heren B1 —

Zondag 8 september
9.30 Anne Oostendorp Ellis Vos – Greet van Donk Albin Overdiep Dames B1 4-6 4-6
Gilbert te Grotenhuis Marcel de Ree – Coen Bisterbosch John de Geest Heren B1 3-6 5-7
10.30 Lidy de Jong Anne Arink – Maike Berendsen Sacha Tönissen Dames A1 4-6 1-6
11.30 Daan Geerts Steven Theunissen Rigo Diks Johan Teunissen Heren B4 4-6 7-5 7-5

Maandag 9 september Bardienst: Sacha
18.30 Jos Kemperman Edgar Nijeboer – Rick de Ree Roy de Ree Heren B1 7-6 6-4
18.30 Lotte Kemperman Charlotte Wentink – Simone Kaak Claudia Tuenter Dames B2 7-6 5-7 7-6
18.30 Albin Overdiep Greet van Donk – Roos Willemsem Anne Sprenkelder Dames B1 6-1 6-2
18.30 Roy Gries Ruud Gries – Martin Overbeek Gerrit Colenbrander Heren B3 5-7 7-6 4-6
20.00 Maurice Kingma Nick Gries – Peter Smit André Jansen Heren B3 2-6 6-7
20.00 Wygle Liebrand Ted Gries – Patrick van Bakel Maikel Visser Heren B4 —
20.00 Cecile Stomps Natascha van de Kamp – Carmen Raben Ursula te Hennepe Dames B2 1-6 2-6
20.00 Anne Oostendorp Ellis Vos – Anneke Wisselink Jozien Liebrand Dames B1 0-6 0-6
20.00 Simon Zappeij Kevin Jansen – Jos Onstein Ibe Bongers Heren B2 —
20.00 Jos Benraad Roland Mientjes – Paul Veerbeek Bertroy Navis Heren A2 6-1 6-2

Dinsdag 10 september Bardienst: Maike
18.30 Roy Gries Ruud Gries – Joris Jan Janssen Barry Duvigneau Heren B3 6-2 6-1
20.00 Antoine van de Kamp Bart Theunissen – Peter Pruijn Ton Sanders Heren B2 0-6 1-6
20.00 Albin Overdiep Greet van Donk – Anneke Wisselink Jozien Liebrand Dames B1 0-6 2-6
20.00 Gisela Koerselman Nina Koerselman – Monique Peters Mariëlle van Osch Dames A1 1-6 0-6
20.00 Rigo Diks Johan Teunissen – Wygle Liebrand Ted Gries Heren B4 1-6 3-6
20.00 Debby Jansen Sandra Saalmink – Roos Willemsen Anne Sprenkelder Heren B1 —
20.00 Maurice Kingma Nick Gries – Martin Overbeek Gerrit Colenbrander Heren B3 1-6 1-6
21.30 Joost Thuis Jeroen Mijnen – Jos Onstein Ibe Bongers Heren B2 —

Woensdag 11 september Bardienst: Ivo
18.30 Teun Gries Olivier Hendriks – Ivo Tangelder John Jordens Heren A1 1-6 1-6
20.00 Dirk de Jong Henk Veerbeek – Jos Benraad Roland Mientjes Heren A2 3-6 5-7
20.00 Maurice Kingma Nick Gries – Roy Gries Ruud Gries Heren B3 4-6 6-7
20.00 Cecile Stomps Natascha van de Kamp – Martini Overbeek Miranda Ketelaar Dames B2 —
20.00 Coen Bisterbosch John de Geest – Gerald Beumer Hugo Mekers Heren B1 —
20.00 Carmen Raben Ursula te Hennepe – Simone Kaak Claudia Tuenter Dames B2 6-4 6-3
20.00 Peter Smit Andre Jansen – Martin Overbeek Gerrit Colenbrander Heren B3 3-6 6-7
21.30 Simon Zappeij Kevin Jansen – Jeroen Mijnen Joost Thuis Heren B2 2-6 1-6

Kruisfinales: Donderdag 12 september
Robert Koerselman Robin Tönissen Betroy Navis Paul Veerbeek Heren A 6-1 6-3
Wygle Liebrand Ted Gries Jeroen Mijnen Joost Thuis Heren B 3-6 6-1 1-6
Coen Bisterbosch John de Geest Martin Overbeek Gerrit Colenbrander Heren B 6-2 6-7 6-4
Ivo Tangelder John Jordens Jos Benraad Roland Mientjes Heren A 4-6 0-6

Finales: Zaterdag 14 september
14:00 Anneke Wisselink Jozien Liebrand Simone Kaak Claudia Tuenter Dames B
13:30 Jeroen Mijnen Joost Thuis Coen Bisterbosch John de Geest Heren B
15:00 Lidy de Jong Anne Arink Monique Peters Mariëlle van Osch Dames A
15:00 Robert Koerselman Robin Tönissen Jos Benraad Roland Mientjes Heren A